Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Odhalení záhady kostní aktivity shiba inu

Odhalení záhady kostní aktivity shiba inu

Rychlé shrnutí:

  • Shiba Inu (SHIB) je kryptoměna, která si mezi uživateli získává stále větší oblibu. Nedávno byla v blockchainu tokenu SHIB pozorována podivná aktivita. Tato aktivita souvisí s projektem "ShibaSwap".

Vysvětlení

Shiba Inu (SHIB) je kryptoměna, která v poslední době získává na popularitě v kryptoměnovém prostoru. Dostala se na titulní stránky novin kvůli neuvěřitelnému nárůstu ceny a spojení s populárním Dogecoinem. V poslední době však byla v blockchainu tokenu SHIB pozorována podivná aktivita. Tato aktivita souvisí s projektem „ShibaSwap“, což je decentralizovaná burza (DEX), která uživatelům umožňuje obchodovat s tokeny SHIB.Projekt je zatím v rané fázi, ale již nyní přitáhl velkou pozornost kryptografické komunity. Projekt vyvíjí tým vývojářů, kteří pracují na vytvoření platformy, jež uživatelům umožní obchodovat s tokeny SHIB. Projekt podporují také některé z největších osobností v oblasti kryptoměn, včetně společností Binance, Huobi a OKEx.Projekt je zatím v rané fázi, ale již nyní přitahuje velkou pozornost kryptografické komunity. Očekává se, že projekt bude úspěšný a pomůže tokenům SHIB získat ještě větší popularitu. Očekává se také, že projekt pomůže zvýšit likviditu tokenů SHIB, což je pro investory učiní ještě atraktivnějšími.

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn