Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Odhalení pravdy o FTX a Samu Bankman-Friedovi: Příběh informátora Ryana Salameho

Odhalení pravdy o FTX a Samu Bankman-Friedovi: Příběh informátora Ryana Salameho

Ryan Salame, generální ředitel společnosti FTX Bahamas Co, obvinil FTX a jejího generálního ředitele Sama Bankmana-Frieda z neetických praktik. Salame tvrdí, že Bankman-Fried využíval prostředky FTX ve prospěch svých osobních zájmů. Obvinil také Bankmana-Frieda, že využívá prostředky společnosti FTX k manipulaci s trhem kryptoměn. Salame tvrdí, že Bankman-Fried využívá prostředky FTX k nákupu velkého množství kryptoměn, které pak využívá k manipulaci s trhem. Obvinil také Bankmana-Frieda, že prostředky FTX používá k úhradě svých osobních výdajů.

Salame také tvrdil, že Bankman-Fried používal prostředky FTX k placení svých osobních výdajů, například na cestování a zábavu. Obvinil také Bankmana-Frieda, že používá prostředky FTX k placení svých osobních investic. Salame rovněž tvrdil, že Bankman-Fried používal prostředky FTX k placení svých osobních investic, jako jsou nemovitosti a akcie.

Salameho obvinění vyvolala v kryptoměnové komunitě rozruch a mnozí z nich zpochybňují oprávněnost Bankman-Friedova jednání. Bankman-Fried všechna Salameho obvinění popřel a tvrdí, že jednal v nejlepším zájmu FTX a jejích zákazníků. Obvinění však vyvolala otázky ohledně legitimity Bankman-Friedova jednání a budoucnosti FTX.