Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ochrana investorů do kryptoměn: Jaká jsou pravidla SEC v Thajsku?

Ochrana investorů do kryptoměn: Jaká jsou pravidla SEC v Thajsku?

Thajská Komise pro cenné papíry (SEC) zavádí nové předpisy na ochranu investorů do kryptoměn. Nové předpisy budou vyžadovat, aby se burzy kryptoměn registrovaly u SEC a dodržovaly určité standardy. Ty budou zahrnovat opatření, která zajistí, aby burzy fungovaly bezpečným a zabezpečeným způsobem. SEC rovněž zavádí nová opatření, která mají zabránit praní špinavých peněz a dalším nezákonným činnostem. Tato opatření budou zahrnovat zavedení postupů „know-your-customer“ (KYC) a zásad proti praní špinavých peněz (AML).

SEC rovněž zavádí nová pravidla, která mají zajistit, aby byli investoři dostatečně chráněni. Patří sem zavedení pravidel, která zajistí, že investorům budou poskytovány přesné a aktuální informace o kryptoměnách, do kterých investují. Komise pro cenné papíry a burzy rovněž zavádí opatření, která mají zajistit, aby investoři nebyli vystaveni nadměrnému riziku.

Nová nařízení jsou součástí snahy SEC vytvořit pro investory do kryptoměn bezpečné prostředí. SEC se zavázala chránit investory a zajistit, aby mohli o svých investicích rozhodovat na základě informací. Nová nařízení mají zajistit, aby investoři mohli činit informovaná rozhodnutí a byli chráněni před případnými riziky.