Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Obchodníci s bitcoiny čekají na zasedání Fedu kvůli 18k runu

Obchodníci s bitcoiny čekají na zasedání Fedu kvůli 18k runu

Rychlé shrnutí:

  • Obchodníci s bitcoiny doufají v pozitivní výsledek zasedání Federálního rezervního systému. Pozitivní výsledek by mohl vyvolat růst na 18 000 dolarů. Trh se v současné době nachází ve stavu nejistoty.

Vysvětlení

Zasedání Federálního rezervního systému je pro obchodníky s bitcoiny významnou událostí. Výsledek zasedání by mohl mít na trh zásadní vliv, přičemž pozitivní výsledek by mohl vyvolat run na 18 000 USD. V současné době se trh nachází ve stavu nejistoty, protože obchodníci čekají na závěr zasedání.Trh se v současné době nachází ve stavu nejistoty, neboť obchodníci si nejsou jisti, jaký bude výsledek zasedání. Bitcoin se v posledních několika týdnech nachází v klesajícím trendu a obchodníci doufají, že zasedání poskytne trhu určitou jasnost a směr. Pokud bude výsledek zasedání pozitivní, obchodníci doufají, že to vyvolá růst na 18 000 USD.Trh je v současné době ve stavu očekávání, protože obchodníci čekají na výsledek zasedání. Pokud bude zasedání pozitivní, obchodníci doufají, že dodá trhu jiskru, kterou potřebuje k nastartování nového růstového trendu. Pokud bude výsledek zasedání negativní, obchodníci očekávají, že trh zůstane ve stavu nejistoty.Bez ohledu na výsledek zasedání budou obchodníci s bitcoiny trh bedlivě sledovat. Pokud bude zasedání pozitivní, obchodníci doufají, že spustí běh na 18 000 USD. Pokud bude zasedání negativní, obchodníci očekávají, že trh zůstane ve stavu nejistoty.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.