Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Nikhil Wahi Odsouzen k 10 Měsícům Vězení za Obchodování s Kryptoměnami

Nikhil Wahi Odsouzen k 10 Měsícům Vězení za Obchodování s Kryptoměnami

Nikhil Wahi, bratr bývalého produktového manažera společnosti Coinbase Ishana Wahiho, byl po přiznání viny za obchodování s kryptoměnami odsouzen k 10 měsícům vězení. Nikhil využil informace od svého bratra a investoval velké množství peněz do tokenů dříve, než se o tom dozvěděli ostatní investoři, přičemž obchodováním se 40 různými tokeny vygeneroval zisk ve výši téměř 900 000 USD. Jeho komplic Sameer Ramani pomohl skupině vygenerovat celkem asi 1,5 milionu dolarů. Nikhil vyjádřil lítost nad svým jednáním a bude muset vrátit 892 000 dolarů, které vygeneroval na zisku z těchto obchodů. Tento případ je prvním případem, kdy obžalovaný přiznal vinu v případu obchodování zasvěcených osob na trzích s kryptoměnami. Ishan Wahi se v srpnu přiznal k nevině.

V červnu 2022 byl Nathaniel Chastain, bývalý zaměstnanec společnosti OpenSea, obviněn z investic do NFT krátce předtím, než se dozvěděl, že budou uvedeny na trh. On-chain slídilové Chastainovu činnost vypátrali v září 2021 a krátce poté byl z OpenSea propuštěn. Chastain však v srpnu podal návrh na zamítnutí těchto obvinění proti němu s tím, že NFT ještě nejsou klasifikovány ani jako cenné papíry, ani jako komodity.

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.