Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Nepodařilo se Binance Proof of Reserves uklidnit investory? Odhalen odliv prostředků ve výši 3 mld.

Nepodařilo se Binance Proof of Reserves uklidnit investory? Odhalen odliv prostředků ve výši 3 mld.

Binance je populární kryptoměnová burza, která nedávno zaznamenala odliv více než 3 mld. USD, a to i přesto, že se burza snažila prokázat své rezervy zveřejněním zprávy Proof of Reserves. Zpráva měla ukázat, že burza má dostatek prostředků na pokrytí vkladů svých zákazníků. Bohužel investoři zůstávají nepřesvědčeni a stále vybírají své prostředky. To způsobilo, že odliv peněz pokračuje, což vedlo k odlivu 3 miliard.

Kryptoměnové burzy jsou pro lidi oblíbeným způsobem nákupu a prodeje digitálních měn. Jednou z nejoblíbenějších burz je Binance, která však v poslední době zažívá odliv peněz. To je situace, kdy zákazníci vybírají své finanční prostředky z burzy. Přestože se burza snaží prokázat své rezervy, investoři o tom nejsou přesvědčeni a své prostředky stále vybírají. To způsobilo, že odliv peněz pokračuje, což vedlo k odlivu ve výši 3 miliard.

Odliv je známkou toho, že investoři nevěří ve schopnost burzy ochránit jejich prostředky. To investory do kryptoměn velmi znepokojuje, protože chtějí mít jistotu, že jsou jejich prostředky v bezpečí. Binance se pokusila své rezervy prokázat, ale investoři o tom nejsou přesvědčeni. Výsledkem je, že odliv peněz pokračuje a nyní dosáhl 3 miliard.