Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Neochvějná důvěra finančního ředitele Revolutu v kryptoměny: Obnoví se objemy obchodování?

Neochvějná důvěra finančního ředitele Revolutu v kryptoměny: Obnoví se objemy obchodování?

Finanční ředitel společnosti Revolut Peter O’Higgins nedávno vyjádřil svou důvěru v kryptoměnovou kampaň společnosti. Navzdory tomu, že objemy obchodů klesají, O’Higgins věří, že společnost je stále na správné cestě. Uvedl, že nabídka kryptoměn společnosti Revolut je pro zákazníky stále atraktivní a že společnost do této technologie nadále investuje.

Kryptoměna je typ digitální měny, která je decentralizovaná a není kontrolována žádnou vládou ani centrální bankou. Jako investice je stále oblíbenější, protože nepodléhá stejným regulacím jako tradiční měny. Revolut je společnost poskytující finanční služby, která od roku 2018 nabízí obchodování s kryptoměnami. V poslední době objemy obchodů klesají, ale O’Higgins je i nadále přesvědčen, že nabídka kryptoměn společnosti Revolut je pro zákazníky stále atraktivní. Věří, že společnost pokračuje v investicích do této technologie a že to v budoucnu pomůže zvýšit zájem zákazníků.

Kryptoměny jsou relativně novým a složitým konceptem, ale jako investiční možnost získávají na popularitě. Revolut je jednou ze společností, která nabízí obchodování s kryptoměnami, a navzdory nedávnému poklesu objemu obchodů je její finanční ředitel stále přesvědčen, že společnost je na správné cestě. Nadále investují do technologie a věří, že to v budoucnu pomůže zvýšit zájem zákazníků.