Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Neochvějná důvěra finančního ředitele Revolutu v kryptoměny: Obnoví se objemy obchodování?

Neochvějná důvěra finančního ředitele Revolutu v kryptoměny: Obnoví se objemy obchodování?

Finanční ředitel společnosti Revolut Peter O’Higgins nedávno vyjádřil svou důvěru v kryptoměnovou kampaň společnosti. Navzdory tomu, že objemy obchodů klesají, O’Higgins věří, že společnost je stále na správné cestě. Uvedl, že nabídka kryptoměn společnosti Revolut je pro zákazníky stále atraktivní a že společnost do této technologie nadále investuje.

Kryptoměna je typ digitální měny, která je decentralizovaná a není kontrolována žádnou vládou ani centrální bankou. Jako investice je stále oblíbenější, protože nepodléhá stejným regulacím jako tradiční měny. Revolut je společnost poskytující finanční služby, která od roku 2018 nabízí obchodování s kryptoměnami. V poslední době objemy obchodů klesají, ale O’Higgins je i nadále přesvědčen, že nabídka kryptoměn společnosti Revolut je pro zákazníky stále atraktivní. Věří, že společnost pokračuje v investicích do této technologie a že to v budoucnu pomůže zvýšit zájem zákazníků.

Kryptoměny jsou relativně novým a složitým konceptem, ale jako investiční možnost získávají na popularitě. Revolut je jednou ze společností, která nabízí obchodování s kryptoměnami, a navzdory nedávnému poklesu objemu obchodů je její finanční ředitel stále přesvědčen, že společnost je na správné cestě. Nadále investují do technologie a věří, že to v budoucnu pomůže zvýšit zájem zákazníků.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.