Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Nedávná aktivita velryb a žraloků v Cardanu signalizuje naději uprostřed poklesu trhu

Nedávná aktivita velryb a žraloků v Cardanu signalizuje naději uprostřed poklesu trhu

Nedávné poklesy na trhu zanechaly mnoho investorů do kryptoměn v obavách, ale Cardano (ADA) může být znamením naděje. Podle zprávy „State of Cardano“, kterou zveřejnila platforma pro měření na řetězci a na sociálních sítích Santiment, zaznamenal počet transakcí Cardano whale a shark od začátku února masivní nárůst. Transakce v hodnotě 100 000 USD a více činily od začátku února v průměru 1 700 transakcí denně, což představuje 467% nárůst oproti průměrným 300 transakcím denně, které probíhaly v průběhu ledna. Velrybí a žraločí adresy, které drží 10 000 až 10 milionů ADA, nashromáždily v době zveřejnění společných 659,53 milionu ADA v hodnotě 235,5 milionu dolarů.

Nativní token Cardano zaznamenává mírné denní zisky ve výši 2,62 % a v současné době mění majitele za cenu 0,36 USD. Tato cena představuje pokles o 5,3 % napříč předchozím týdnem, ale přesto nárůst o 3,07 % za poslední měsíc. V případném zotavení Cardana budou hrát roli faktory, jako je celková atmosféra na kryptoměnových trzích a v makroekonomickém prostředí, stejně jako pozitivní vývoj kolem ekosystému Cardano, jako je například valentýnský upgrade ze 14. února.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, WHALE

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.