Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Názor Jima Cramera na XRP, Solanu a Dogecoin: Obří podvod?

Názor Jima Cramera na XRP, Solanu a Dogecoin: Obří podvod?

Rychlé shrnutí:

  • Jim Cramer, moderátor pořadu Mad Money na CNBC, diskutoval o potenciálu XRP, Solany a Dogecoinu. Popsal je jako "obry" a domnívá se, že by mohly mít na trh s kryptoměnami zásadní vliv. Cramer hovořil také o potenciálu Etherea a Bitcoinu.

Vysvětlení

Jim Cramer, moderátor pořadu Mad Money na CNBC, nedávno hovořil o potenciálu tří hlavních kryptoměn: XRP, Solana a Dogecoin. Označil je za „obry“ a domnívá se, že by mohly mít na trh s kryptoměnami zásadní vliv. Cramer hovořil také o potenciálu Etherea a Bitcoinu, dvou nejoblíbenějších kryptoměn.Cramer řekl, že XRP je „gigant“ a mohl by se stát významným hráčem na kryptotrhu. Domnívá se, že by tato kryptoměna mohla v budoucnu sloužit k usnadnění plateb a transakcí. Hovořil také o Solaně, blockchainové platformě, která má být rychlá a bezpečná. Cramer se domnívá, že Solana by mohla být významným hráčem na kryptotrhu.Nakonec Cramer hovořil o Dogecoinu, kryptoměně, která si v poslední době získala velkou pozornost. Domnívá se, že Dogecoin by mohl být významným hráčem na kryptotrhu a že by se mohl používat k platbám a transakcím.Celkově se Jim Cramer domnívá, že XRP, Solana a Dogecoin by mohly mít na trh s kryptoměnami velký vliv. Domnívá se, že tyto kryptoměny by se v budoucnu mohly používat k platbám a transakcím. Domnívá se také, že Ethereum a Bitcoin by také mohly mít významný dopad na trh s kryptoměnami.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Dogecoin, Solana, XRP (Ripple)

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn