Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Názor Jima Cramera na XRP, Solanu a Dogecoin: Obří podvod?

Názor Jima Cramera na XRP, Solanu a Dogecoin: Obří podvod?

Rychlé shrnutí:

  • Jim Cramer, moderátor pořadu Mad Money na CNBC, diskutoval o potenciálu XRP, Solany a Dogecoinu. Popsal je jako "obry" a domnívá se, že by mohly mít na trh s kryptoměnami zásadní vliv. Cramer hovořil také o potenciálu Etherea a Bitcoinu.

Vysvětlení

Jim Cramer, moderátor pořadu Mad Money na CNBC, nedávno hovořil o potenciálu tří hlavních kryptoměn: XRP, Solana a Dogecoin. Označil je za „obry“ a domnívá se, že by mohly mít na trh s kryptoměnami zásadní vliv. Cramer hovořil také o potenciálu Etherea a Bitcoinu, dvou nejoblíbenějších kryptoměn.Cramer řekl, že XRP je „gigant“ a mohl by se stát významným hráčem na kryptotrhu. Domnívá se, že by tato kryptoměna mohla v budoucnu sloužit k usnadnění plateb a transakcí. Hovořil také o Solaně, blockchainové platformě, která má být rychlá a bezpečná. Cramer se domnívá, že Solana by mohla být významným hráčem na kryptotrhu.Nakonec Cramer hovořil o Dogecoinu, kryptoměně, která si v poslední době získala velkou pozornost. Domnívá se, že Dogecoin by mohl být významným hráčem na kryptotrhu a že by se mohl používat k platbám a transakcím.Celkově se Jim Cramer domnívá, že XRP, Solana a Dogecoin by mohly mít na trh s kryptoměnami velký vliv. Domnívá se, že tyto kryptoměny by se v budoucnu mohly používat k platbám a transakcím. Domnívá se také, že Ethereum a Bitcoin by také mohly mít významný dopad na trh s kryptoměnami.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Dogecoin, Solana, XRP (Ripple)

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios