Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Nakupujte a prodávejte kryptoměny s nejlepšími cenami na Crypto.com

Nakupujte a prodávejte kryptoměny s nejlepšími cenami na Crypto.com

Trh s kryptoměnami je v poslední době volatilní a investoři hledají nejlepší ceny pro nákup a prodej svých digitálních aktiv. Crypto.com je skvělým místem, kde začít, protože nabízí nejlepší ceny a nejspolehlivější služby.

Crypto.com poskytuje širokou škálu služeb, včetně spotového obchodování, obchodování s marží, obchodování s futures a dalších. Nabízí také různé platební metody, včetně bankovních převodů, kreditních karet a dalších. Crypto.com také nabízí širokou škálu kryptoměn, včetně bitcoinu, etherea, litecoinu a dalších.

Trh s kryptoměnami byl v poslední době nestabilní, když se objevily zprávy o pádu Sama Bankmana-Frieda a o tom, že společnost Mazars Group pozastavila práci pro Binance a další kryptoměnové firmy. Aktuální cena bitcoinu je 16 747 dolarů a 24hodinový objem obchodů činí 11 miliard dolarů. Cena bitcoinu od včerejška klesla o téměř 0,20 %. Předpokládá se, že pár BTC/USD najde v neděli okamžitou podporu poblíž 16 560 USD. Vzhledem k současné risk-off mentalitě na trhu kryptoměn se do popředí dostávají také alternativní mince jako FightOut (FGHT), Dash 2 Trade (D2T) a Calvaria (RIA). Investoři, kteří hledají nejlepší ceny pro nákup a prodej svých digitálních aktiv, se mohou obrátit na Crypto.com, který nabízí širokou škálu služeb a platebních metod.