Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Nadhodnocený token UNI? Data z Token Terminálu Nastavují Varovné Signály

Nadhodnocený token UNI? Data z Token Terminálu Nastavují Varovné Signály

Údaje z Token Terminal naznačují, že token UNI, nativní token Uniswapu, může být nadhodnocený. Rozdíl mezi poplatky generovanými společností Uniswap a celkovou tržní kapitalizací tokenu UNI by mohl být signálem, že je tento token nadhodnocený. Uživatelé Uniswapu platí ročně přibližně 420 milionů dolarů, pokud jde o poplatky za obchodování, což však nestačí na podporu současné tržní kapitalizace UNI. Navíc poměr MVRV (tržní hodnota k realizované hodnotě) se zvyšuje, což naznačuje, že většina držitelů UNI by vytvořila zisk, pokud by se rozhodli prodat. To by mohlo držitele motivovat k prodeji jejich podílů na UNI, což by vedlo k poklesu hodnoty tokenu. Kromě toho se snížila rychlost tokenu UNI, což naznačuje, že se snížila frekvence, s jakou se s tokenem UNI obchoduje.

Aby se snížil rozdíl mezi tržní hodnotou UNI a poplatky, které z něj plynou, musí společnost Uniswap vylepšit svůj protokol. Jednou z oblastí, kde by se společnost Uniswap mohla zlepšit, je snížení rostoucího počtu transakcí botů na DEX Uniswap. Kromě toho by společnost Uniswap mohla zavést opatření, která by monitorovala tok příkazů na její platformě a zabránila jeho toxicitě. Nasazení Uniswap na Osmosis, blockchainovou platformu, která poskytuje řešení pro DeFi, by také mohlo vést k plodné spolupráci a zlepšení stavu protokolu. Navzdory známkám nadhodnocení má Uniswap stále potenciál ke zlepšení a růstu díky partnerství a modernizaci protokolu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Osmosis, Uniswap

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.