Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Naděje jsou vysoké, jak Charles Hoskinson mluví o Solaně stávající se vedlejším řetězcem Cardano

Naděje jsou vysoké, jak Charles Hoskinson mluví o Solaně stávající se vedlejším řetězcem Cardano

Charles Hoskinson, zakladatel Cardano, nedávno prohlásil, že Solana může být připojena jako sidechain k Cardano. To by znamenalo, že Solana by mohla používat Cardano jako svou základní blockchainovou platformu. To by znamenalo, že by se Solana mohla spojit s Cardano a jeho ekosystémem, což by pomohlo oběma platformám.

Hoskinson také uvedl, že společnost Solana se snaží vyvinout nástroje, které by umožnily připojení Solany k Cardanu. To by znamenalo, že by se Solana mohla stát součástí Cardano ekosystému a mohla by používat stejné technologie a nástroje jako Cardano.

Tato nová spolupráce by mohla přinést oběma platformám mnoho výhod. Například by to mohlo pomoci zvýšit rychlost transakcí a snížit náklady. Také by to mohlo pomoci oběma platformám získat více uživatelů.

Všechny tyto informace jsou velmi důležité pro nové a nezkušené uživatele kryptoměn, protože to může pomoci rozšířit jejich znalosti o kryptoměnách a také jim pomoci lépe porozumět tomu, jak fungují.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Solana

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn