Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Můžete si koupit Trumpovy superhrdinské NFT?

Můžete si koupit Trumpovy superhrdinské NFT?

Donald Trump nedávno oznámil prodej svých vlastních non-fungible tokenů (NFT). NFT jsou typem kryptoměny, která je jedinečná a nelze ji vyměnit za jiné tokeny. Často se používají k reprezentaci digitálního umění, sběratelských předmětů nebo jiných digitálních aktiv. Trumpovy NFT vycházejí ze série komiksů, které vytvořil, s názvem „Donald Trump: Superhrdina“. NFT budou k dispozici ke koupi na blockchainu Ethereum.

NFT se budou prodávat v balíčcích po třech kusech, přičemž každý balíček bude obsahovat unikátní obálku komiksu, digitální komiks a digitální obchodní kartu. Na obálkách komiksů je Trump v kostýmu superhrdiny a na obchodních kartách je Trump v různých pózách. Digitální komiksy budou k dispozici ke stažení a bude je možné číst na jakémkoli zařízení.

Trumpovy NFT jsou nejnovějším příkladem toho, jak se kryptoměny využívají k vytváření jedinečných digitálních aktiv. Jsou také způsobem, jak mohou lidé vyjádřit Trumpovi a jeho komiksové sérii svou podporu. Očekává se, že NFT budou populární mezi sběrateli a fanoušky Trumpovy tvorby.