Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může vyrovnání s Komisí pro cenné papíry a burzy znamenat pro Ripple katastrofu? Kandidát do Kongresu se vyjadřuje

Může vyrovnání s Komisí pro cenné papíry a burzy znamenat pro Ripple katastrofu? Kandidát do Kongresu se vyjadřuje

Nedávno se jeden z kandidátů do amerického Kongresu vyjádřil k tomu, proč by vyrovnání s Komisí pro cenné papíry (SEC) mohlo být pro Ripple katastrofální. Podle jeho názoru je přístup SEC k případu špatný a kroky SEC by mohly mít negativní dopad na celé odvětví kryptoměn. Je také přesvědčen, že kroky SEC by mohly vést k nedostatku inovací v odvětví.

Kandidát tvrdil, že rozhodnutí SEC klasifikovat XRP jako cenný papír by mohlo mít vlnový efekt na celé odvětví kryptoměn. Domnívá se, že pokud bude SEC ve svém případu proti Ripplu úspěšná, mohlo by to vytvořit precedens pro ostatní kryptoměny a mohlo by to vést k nedostatku inovací v odvětví. Domnívá se také, že kroky SEC by mohly vést k ochlazení tohoto odvětví, protože investoři by mohli váhat s investicemi do kryptoměn kvůli nejistotě ohledně postoje SEC.

Kandidát rovněž uvedl, že rozhodnutí SEC by mohlo mít negativní dopad na ekonomiku USA, neboť by mohlo vést k poklesu investic do odvětví kryptoměn. To by podle něj mohlo vést ke snížení počtu pracovních míst a poklesu inovací v tomto odvětví. Domnívá se, že opatření Komise pro cenné papíry a burzy by mohlo mít dlouhodobý negativní dopad na ekonomiku USA.

Celkově se kandidát domnívá, že opatření Komise pro cenné papíry a burzy by mohla mít negativní dopad na celé odvětví kryptoměn a mohla by vést k nedostatku inovací v tomto odvětví. Domnívá se, že rozhodnutí SEC by mohlo mít dlouhodobý negativní dopad na ekonomiku USA.