Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může vyrovnání s Komisí pro cenné papíry a burzy znamenat pro Ripple katastrofu? Kandidát do Kongresu se vyjadřuje

Může vyrovnání s Komisí pro cenné papíry a burzy znamenat pro Ripple katastrofu? Kandidát do Kongresu se vyjadřuje

Rychlé shrnutí:

  • Kandidát do amerického Kongresu vyjádřil svůj názor na to, proč by vyrovnání s Komisí pro cenné papíry a burzy mohlo být pro Ripple katastrofální.
  • Je přesvědčen, že přístup SEC k případu je špatný a že kroky SEC by mohly mít negativní dopad na celé odvětví kryptoměn.
  • Také se domnívá, že kroky SEC by mohly vést k nedostatku inovací v odvětví.

Vysvětlení

Nedávno se jeden z kandidátů do amerického Kongresu vyjádřil k tomu, proč by vyrovnání s Komisí pro cenné papíry (SEC) mohlo být pro Ripple katastrofální. Podle jeho názoru je přístup SEC k případu špatný a kroky SEC by mohly mít negativní dopad na celé odvětví kryptoměn. Je také přesvědčen, že kroky SEC by mohly vést k nedostatku inovací v odvětví.

Kandidát tvrdil, že rozhodnutí SEC klasifikovat XRP jako cenný papír by mohlo mít vlnový efekt na celé odvětví kryptoměn. Domnívá se, že pokud bude SEC ve svém případu proti Ripplu úspěšná, mohlo by to vytvořit precedens pro ostatní kryptoměny a mohlo by to vést k nedostatku inovací v odvětví. Domnívá se také, že kroky SEC by mohly vést k ochlazení tohoto odvětví, protože investoři by mohli váhat s investicemi do kryptoměn kvůli nejistotě ohledně postoje SEC.

Kandidát rovněž uvedl, že rozhodnutí SEC by mohlo mít negativní dopad na ekonomiku USA, neboť by mohlo vést k poklesu investic do odvětví kryptoměn. To by podle něj mohlo vést ke snížení počtu pracovních míst a poklesu inovací v tomto odvětví. Domnívá se, že opatření Komise pro cenné papíry a burzy by mohlo mít dlouhodobý negativní dopad na ekonomiku USA.

Celkově se kandidát domnívá, že opatření Komise pro cenné papíry a burzy by mohla mít negativní dopad na celé odvětví kryptoměn a mohla by vést k nedostatku inovací v tomto odvětví. Domnívá se, že rozhodnutí SEC by mohlo mít dlouhodobý negativní dopad na ekonomiku USA.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.