Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může vlastnictví tokenů zpochybnit nařízení SEC? Generální ředitel společnosti Hivemapper naznačil tuto možnost

Může vlastnictví tokenů zpochybnit nařízení SEC? Generální ředitel společnosti Hivemapper naznačil tuto možnost

Generální ředitel společnosti Hivemapper Amit Gupta nedávno naznačil, že společnost možná bude chtít vydat tokeny, které budou představovat vlastnictví společnosti. To by mohl být významný vývoj v oblasti kryptoměn, protože by to bylo poprvé, co by společnost vydala tokeny, které představují vlastnictví ve společnosti. Komise pro cenné papíry (SEC) však nemusí být z tohoto nápadu příliš nadšená.

Kryptoměny jsou digitální aktiva, která se používají k ukládání a převodu hodnoty. Jsou decentralizované, což znamená, že je nekontroluje žádný subjekt, a jsou zabezpečeny pomocí kryptografie. Tokeny jsou typem kryptoměny, které se používají k reprezentaci určitého aktiva nebo užitku. Mohou sloužit k reprezentaci vlastnictví ve společnosti nebo k zajištění přístupu k určitým službám.

Hivemapper je společnost, která poskytuje služby leteckého mapování. Gupta nedávno naznačil, že společnost možná bude chtít vydat tokeny, které představují vlastnictví ve společnosti. To by mohl být významný vývoj v oblasti kryptoměn, protože by to bylo poprvé, kdy společnost vydala tokeny, které představují vlastnictví ve společnosti. Komise pro cenné papíry a burzy však nemusí být z tohoto nápadu příliš nadšená, protože by mohl být považován za cenný papír, který by podléhal určitým regulacím.

Uvidíme, zda společnost Hivemapper bude pokračovat ve svých plánech na vydání tokenů, které představují vlastnictví společnosti. Pokud tak učiní, mohlo by to znamenat významný posun v oblasti kryptoměn a mohlo by to otevřít dveře dalším společnostem, které by chtěly učinit totéž.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Solana, XRP (Ripple)

Zdroj informací

protos.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo