Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může FTX expandovat do Japonska a Evropy? Zjistěte, jak s LedgerX

Může FTX expandovat do Japonska a Evropy? Zjistěte, jak s LedgerX

Kryptoměnová burza FTX chce rozšířit své služby do Japonska a Evropy. Za tímto účelem společnost požádala o povolení prodávat své produkty subjektům v těchto regionech. FTX se rovněž snaží získat společnost LedgerX, regulovanou platformu pro kryptoměnové deriváty.

Kryptoměny jsou digitální aktiva, která lze použít k platbám nebo investicím. Jsou uloženy v digitálních peněženkách a lze je směnit za zboží a služby. FTX je kryptoměnová burza, která uživatelům umožňuje nakupovat a prodávat digitální měny. Je regulována americkou Komisí pro obchodování s komoditními futures (CFTC).

FTX doufá, že rozšířením svých služeb do Japonska a Evropy usnadní uživatelům v těchto regionech přístup ke svým produktům. Společnost se rovněž snaží získat společnost LedgerX, která je regulovanou platformou pro kryptoměnové deriváty. To by společnosti FTX umožnilo nabídnout svým zákazníkům více možností.

Trh s kryptoměnami se neustále vyvíjí a společnost FTX se snaží udržet náskok. FTX doufá, že rozšířením svých služeb a akvizicí společnosti LedgerX poskytne svým zákazníkům více možností a lepší přístup k digitálním měnám.