Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může CFTC vyhrát žalobu proti zakladatelům OOKI DAO?

Může CFTC vyhrát žalobu proti zakladatelům OOKI DAO?

Rychlé shrnutí:

  • Americký soudce nařídil Komisi pro obchodování s komoditními futures (CFTC) doručit žalobu zakladatelům Ooki DAO.
  • CFTC obviňuje zakladatele z podvodu a zpronevěry finančních prostředků.
  • Žaloba se snaží získat zpět finanční prostředky pro investory.

Vysvětlení

Americký soudce nařídil Komisi pro obchodování s komoditními futures (CFTC), aby doručila žalobu zakladatelům společnosti Ooki DAO. CFTC obviňuje zakladatele z podvodu a zpronevěry finančních prostředků. Žaloba se snaží získat zpět finanční prostředky pro investory. CFTC tvrdí, že zakladatelé společnosti Ooki DAO, platformy pro obchodování s kryptoměnovými deriváty, byli zapojeni do podvodného schématu a zpronevěřili finanční prostředky investorů. CFTC usiluje o navrácení finančních prostředků investorům a požaduje také občanskoprávní peněžité sankce. Soudce nařídil CFTC, aby žalobu doručila zakladatelům společnosti Ooki DAO.

Platformy pro obchodování s kryptoměnovými deriváty jsou platformy, kde mohou uživatelé obchodovat s deriváty, což jsou finanční nástroje, které odvozují svou hodnotu od podkladového aktiva. V tomto případě je podkladovým aktivem kryptoměna. CFTC tvrdí, že zakladatelé společnosti Ooki DAO byli zapojeni do podvodného schématu a zpronevěřili finanční prostředky investorů. CFTC usiluje o navrácení finančních prostředků investorům a požaduje také občanskoprávní peněžité sankce.

Soudce nařídil CFTC, aby žalobu doručila zakladatelům společnosti Ooki DAO. Jedná se o důležitý krok ve snaze CFTC chránit investory před podvody a zpronevěrou finančních prostředků. CFTC usiluje o navrácení finančních prostředků investorům a požaduje také občanskoprávní peněžité sankce. Tento případ je důležitou připomínkou toho, že je důležité investovat do platforem pro obchodování s kryptoměnovými deriváty s opatrností a provést průzkum, aby bylo zajištěno, že platforma je legitimní.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn