Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může Binance vyřadit FTX z provozu? Kevin O’Leary se vyjadřuje

Může Binance vyřadit FTX z provozu? Kevin O’Leary se vyjadřuje

Kevin O’Leary, kanadský investor, obvinil společnost Binance, že vyřadila FTX z podnikání. FTX je burza kryptoměnových derivátů, která si na trhu získává stále větší oblibu. O’Leary se domnívá, že Binance využívá své tržní síly k vytlačení konkurence. Je přesvědčen, že společnost Binance využívá svou tržní sílu k manipulaci s trhem a vytlačení konkurence.

FTX si získává stále větší oblibu a nabízí širokou škálu derivátových produktů na kryptoměny. Binance je naproti tomu největší kryptoměnovou burzou na světě. O’Leary se domnívá, že společnost Binance využívá svou tržní sílu k manipulaci s trhem a vytlačení konkurence. Je přesvědčen, že společnost Binance využívá své tržní síly k vytlačení konkurentů a vyřazení FTX z trhu.

O’Leary se domnívá, že jde o příklad manipulace s trhem a že je to nespravedlivé vůči menším hráčům na trhu. Je přesvědčen, že jde o příklad manipulace s trhem a že je to nespravedlivé vůči menším hráčům na trhu. Domnívá se, že se jedná o příklad manipulace s trhem a že je to nespravedlivé vůči menším hráčům na trhu. Domnívá se, že se jedná o příklad manipulace s trhem a že je to nespravedlivé vůči menším hráčům na trhu.