Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může 5,2milionový rozpočet SushiSwapu zajistit úspěšnou operaci DAO v roce 2023?

Může 5,2milionový rozpočet SushiSwapu zajistit úspěšnou operaci DAO v roce 2023?

SushiSwap je decentralizovaná burza (DEX) postavená na blockchainu Ethereum. Jedná se o platformu, která uživatelům umožňuje bezpečně a bez důvěry obchodovat s kryptoměnami. Nedávno šéfkuchař SushiSwapu, tedy funkce, která je zodpovědná za vývoj a správu protokolu, odhalil rozpočet na provoz DAO v roce 2023 ve výši 5,2 milionu dolarů. Tento rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO. Očekává se, že tento rozpočet bude využit k vytvoření udržitelného a bezpečného prostředí pro obchodování uživatelů s kryptoměnami.

SushiSwap DAO je decentralizovaná autonomní organizace (DAO), která je zodpovědná za správu protokolu SushiSwap. Jedná se o organizaci řízenou komunitou, která je zodpovědná za rozhodování o protokolu. DAO je financována tokenem SushiSwap (SUSHI) a je řízena komunitou SushiSwap. Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také sloužit k motivaci komunity k účasti v DAO.

Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO. Očekává se, že tento rozpočet pomůže vytvořit bezpečné a udržitelné prostředí pro obchodování uživatelů s kryptoměnami. SushiSwap DAO je organizace řízená komunitou, která je zodpovědná za rozhodování o protokolu. Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a organizace SushiSwap DAO. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO.