Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Může 5,2milionový rozpočet SushiSwapu zajistit úspěšnou operaci DAO v roce 2023?

Může 5,2milionový rozpočet SushiSwapu zajistit úspěšnou operaci DAO v roce 2023?

Rychlé shrnutí:

  • Šéfkuchař SushiSwap odhalil rozpočet na provoz DAO v roce 2023 ve výši 5,2 milionu dolarů.
  • Z rozpočtu bude financován vývoj protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap.
  • Budou také použity na motivaci komunity k účasti v DAO..

Vysvětlení

SushiSwap je decentralizovaná burza (DEX) postavená na blockchainu Ethereum. Jedná se o platformu, která uživatelům umožňuje bezpečně a bez důvěry obchodovat s kryptoměnami. Nedávno šéfkuchař SushiSwapu, tedy funkce, která je zodpovědná za vývoj a správu protokolu, odhalil rozpočet na provoz DAO v roce 2023 ve výši 5,2 milionu dolarů. Tento rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO. Očekává se, že tento rozpočet bude využit k vytvoření udržitelného a bezpečného prostředí pro obchodování uživatelů s kryptoměnami.

SushiSwap DAO je decentralizovaná autonomní organizace (DAO), která je zodpovědná za správu protokolu SushiSwap. Jedná se o organizaci řízenou komunitou, která je zodpovědná za rozhodování o protokolu. DAO je financována tokenem SushiSwap (SUSHI) a je řízena komunitou SushiSwap. Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také sloužit k motivaci komunity k účasti v DAO.

Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a DAO SushiSwap. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO. Očekává se, že tento rozpočet pomůže vytvořit bezpečné a udržitelné prostředí pro obchodování uživatelů s kryptoměnami. SushiSwap DAO je organizace řízená komunitou, která je zodpovědná za rozhodování o protokolu. Rozpočet bude použit na financování vývoje protokolu SushiSwap a organizace SushiSwap DAO. Bude také použit na motivaci komunity k účasti v DAO.

Zdroj informací

cryptoslate.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.