Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mohou se investoři do mincí Binance radovat z překonání Etherea?

Mohou se investoři do mincí Binance radovat z překonání Etherea?

Mince Binance (BNB) nedávno překonala Ethereum (ETH), pokud jde o tržní kapitalizaci. Důvodem je silný výkon BNB na kryptotrhu. BNB se podařilo dosáhnout tržní kapitalizace ve výši 4,8 miliardy dolarů, zatímco ETH se v současnosti pohybuje na úrovni 4,7 miliardy dolarů. Pro BNB se jedná o významný milník, neboť je to poprvé, co z hlediska tržní kapitalizace překonala ETH.

Není však jisté, zda se investoři do BNB mohou skutečně radovat, protože mince je stále daleko od svého historického maxima. V červnu 2019 se BNB obchodovala za přibližně 39 USD, ale v současné době se obchoduje za přibližně 17 USD. To znamená, že mince je stále o více než 50 % níže než její historické maximum. Není tedy jasné, zda se investoři do BNB mohou z jejího současného tržního výkonu skutečně radovat.

Závěrem lze říci, že BNB dokázala překonat ETH, pokud jde o tržní kapitalizaci, díky svému silnému výkonu na kryptotrhu. Není však jisté, zda se investoři do BNB mohou skutečně radovat, protože mince je stále daleko od svého historického maxima.