Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mohou se FC Barcelona a kryptografická burza Whitebit společně zapsat do globální krypto historie?

Mohou se FC Barcelona a kryptografická burza Whitebit společně zapsat do globální krypto historie?

FC Barcelona, jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě, nedávno oznámil globální partnerství s kryptoměnovou burzou Whitebit. Toto partnerství umožní fanouškům Barcelony nakupovat vstupenky a zboží pomocí kryptoměn. Společnosti Whitebit také umožní přístup k celosvětové základně fanoušků Barcelony a umožní jí propagovat své služby.

Toto partnerství je velkou příležitostí pro obě strany. Fanoušci Barcelony budou mít nyní možnost používat kryptoměnu k nákupu vstupenek a zboží, což je skvělý způsob, jak vyjádřit klubu svou podporu. Společnost Whitebit zase bude těžit z toho, že se dostane do povědomí celosvětové fanouškovské základny Barcelony, což jí umožní propagovat své služby širšímu publiku.

Kryptoměny jsou stále populárnější a toto partnerství je pro fanoušky Barcelony skvělým způsobem, jak se zapojit. Pro společnost Whitebit je to také skvělý způsob, jak se zviditelnit a propagovat své služby. Toto partnerství bude jistě přínosem pro obě strany a je skvělým příkladem toho, jak se kryptoměny stávají stále více mainstreamovými.