Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mohl by se Solana SOL stát sidechainem Cardano ADA? Charles Hoskinson vysvětluje proč

Mohl by se Solana SOL stát sidechainem Cardano ADA? Charles Hoskinson vysvětluje proč

Charles Hoskinson, zakladatel Cardana (ADA), nedávno vyjádřil přesvědčení, že by se Solana (SOL) mohla stát sidechainem Cardana. Podle něj by to mohlo být prospěšné pro oba projekty, protože by to zvýšilo škálovatelnost Cardana a poskytlo Solaně větší publicitu. Věří také, že by to mohla být velká příležitost pro celý kryptoměnový průmysl.

Sidechain je samostatný blockchain, který je propojen s hlavním blockchainem. Umožňuje rychlejší a efektivnější zpracování transakcí a také poskytuje větší škálovatelnost. To by mohlo být výhodné zejména pro Cardano, protože by to umožnilo zpracovávat více transakcí najednou. Solaně by to také poskytlo větší publicitu, protože by byla propojena s větším blockchainem Cardano.

Hoskinson se domnívá, že by to mohla být skvělá příležitost pro celé odvětví kryptoměn, protože by to oběma projektům poskytlo větší škálovatelnost a expozici. Věří, že by to mohl být skvělý způsob, jak zvýšit přijetí jak Cardana a Solana, tak i celého odvětví kryptoměn.

Celkově se Charles Hoskinson domnívá, že sidechain mezi Cardanem a Solanou by mohl být přínosný pro oba projekty i pro celý kryptoměnový průmysl. Mohl by zajistit větší škálovatelnost a odhalení obou projektů a také zvýšit přijetí Cardana i Solany.