Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mike McGlone Předpovídá, že Bitcoin by mohl v příštích několika letech dosáhnout šestimístné hodnoty

Mike McGlone Předpovídá, že Bitcoin by mohl v příštích několika letech dosáhnout šestimístné hodnoty

Mike McGlone, hlavní komoditní stratég agentury Bloomberg, se podělil o své názory na budoucnost trhu s kryptoměnami a jeho zástupce, bitcoinu (BTC). Přiznal, že v krátkodobém horizontu zatím není vůči kryptoměnám býčí, ale že Bitcoin by mohl v příštích několika letech dosáhnout šestimístné hodnoty. McGlone se domnívá, že nedávný „masivní otřes na trhu s kryptoměnami jej pročistil“, čímž se „zbavil některých špatných hráčů a bohužel to odnesli někteří nevinní“. Věří, že tento otřes povede k dobrému dlouhodobějšímu běhu trhu, což na akciovém trhu nebylo k vidění. McGlone je také optimistický ohledně budoucnosti bitcoinu a předpovídá, že jeho čtvrtá událost půlení v květnu 2024 by mohla spustit výrazné pumpování ceny tohoto aktiva směrem nahoru. Naznačil také, že Bitcoin by mohl v roce 2023 obnovit svou rally a potenciálně překonat finanční trhy. V době psaní tohoto článku se Bitcoin obchodoval za cenu 22 898 USD, což ve srovnání s cenou před 30 dny představuje zisk 38,44 %. Od začátku obchodování byl Bitcoin pro své držitele ziskový téměř 90 % času a zaznamenal 3 984 ziskových dnů z 4 545.

Mike McGlone se podělil o svůj býčí výhled na budoucnost trhu s kryptoměnami a jeho reprezentativního aktiva, bitcoinu. Domnívá se, že nedávné otřesy na trhu jej „pročistily“ a povedou k dobrému dlouhodobějšímu běhu. Předpovídá, že čtvrtá událost půlení Bitcoinu v květnu 2024 by mohla spustit výrazné pumpování ceny tohoto aktiva směrem vzhůru a že by mohlo v roce 2023 obnovit svou rally a potenciálně překonat finanční trhy. V době psaní tohoto článku se Bitcoin obchodoval za cenu 22 898 USD, což představuje zisk 38,44 % oproti ceně před 30 dny. Od začátku obchodování byl Bitcoin pro své držitele ziskový téměř 90 % času, když zaznamenal 3 984 ziskových dnů z 4 545. Tyto býčí předpovědi a současná výkonnost trhu naznačují, že by Bitcoin mohl v příštích několika letech dosáhnout šestimístné hodnoty.