Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

Mike McGlone, hlavní komoditní stratég agentury Bloomberg, naznačil, že trh s kryptoměnami od začátku roku nadále vykazuje býčí vývoj a digitální aktiva možná čelí první skutečné recesi. To by znamenalo nižší ceny aktiv a vyšší volatilitu, podobně jako tomu bylo v případě finanční krize v roce 2008, která dala vzniknout Bitcoinu (BTC). Při srovnání historické výkonnosti kryptoměn a akciového trhu McGlone poznamenal, že index Nasdaq 100 je relativně vysoko ve srovnání se svým 200týdenním klouzavým průměrem. Domnívá se, že pokud bude příliv rizikových aktiv nadále ustupovat, krypto trh nebude ušetřen, ale že index Bloomberg Galaxy Crypto by mohl překonat většinu akciových indexů.

Robert Kiyosaki, autor bestselleru o osobních financích „Bohatý táta, chudý táta“, varoval před drsným přistáním v důsledku současné ekonomické situace, ale že ve zlatě, stříbře a bitcoinu se dají najít výhodné nabídky. Pro ty, kteří zvažují využít nízkých cen v době recese k nákupu kryptoměn, je důležité zvážit rizika a výhody a pečlivě naplánovat investiční strategii. Finbold poskytuje průvodce, který investorům pomůže učinit ta nejlepší rozhodnutí.

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.