Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » MetaMask spojuje síly s Onramp.money, aby umožnil indickým uživatelům snadný přístup ke kryptoaktivům.

MetaMask spojuje síly s Onramp.money, aby umožnil indickým uživatelům snadný přístup ke kryptoaktivům.

MetaMask, oblíbená aplikace pro peněženky s ethereem, nedávno navázala spolupráci s indickým poskytovatelem služeb on-ramp pro kryptoměny Onramp.money. Tato integrace umožní indickým uživatelům nakupovat kryptoměny přímo v aplikaci MetaMask wallet prostřednictvím rozhraní API společnosti Onramp.money, které podporuje místní platební metody, jako jsou UPI a IMPS. Indičtí uživatelé tak budou moci snáze získávat aktiva na řetězcích Ethereum, Polygon a BNB a používat je v rámci decentralizovaných aplikací.

Navzdory současnému náročnému regulačnímu prostředí pro aktiva v kryptoměnách v Indii, kde se na zisky z kryptoměn vztahuje 30% daň a 1 % daň odváděná u zdroje, poskytne integrace indickým uživatelům pohodlnější způsob přístupu ke kryptoaktivům. Nedostatečná regulační jasnost ze strany vlády a obtížné hledání bankovních kanálů pro on-ramping zůstávají výzvami na indickém trhu s kryptoměnami.

V nedávném projevu k rozpočtu na finanční rok 2023-24, který přednesla Nirmala Sitharamanová, indická ministryně financí nezmínila žádné reformy ani politiku pro kryptoměnová aktiva. Sitharamanová i další vládní představitelé však zdůraznili potřebu jednotného přístupu k regulaci kryptoměn v souladu s celosvětovými politikami, aby se uživatelům kryptoměn v zemi poskytly jasné pokyny.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

BNB, Ethereum, Polygon

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.