Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » MetaMask spojuje síly s Onramp.money, aby umožnil indickým uživatelům snadný přístup ke kryptoaktivům.

MetaMask spojuje síly s Onramp.money, aby umožnil indickým uživatelům snadný přístup ke kryptoaktivům.

MetaMask, oblíbená aplikace pro peněženky s ethereem, nedávno navázala spolupráci s indickým poskytovatelem služeb on-ramp pro kryptoměny Onramp.money. Tato integrace umožní indickým uživatelům nakupovat kryptoměny přímo v aplikaci MetaMask wallet prostřednictvím rozhraní API společnosti Onramp.money, které podporuje místní platební metody, jako jsou UPI a IMPS. Indičtí uživatelé tak budou moci snáze získávat aktiva na řetězcích Ethereum, Polygon a BNB a používat je v rámci decentralizovaných aplikací.

Navzdory současnému náročnému regulačnímu prostředí pro aktiva v kryptoměnách v Indii, kde se na zisky z kryptoměn vztahuje 30% daň a 1 % daň odváděná u zdroje, poskytne integrace indickým uživatelům pohodlnější způsob přístupu ke kryptoaktivům. Nedostatečná regulační jasnost ze strany vlády a obtížné hledání bankovních kanálů pro on-ramping zůstávají výzvami na indickém trhu s kryptoměnami.

V nedávném projevu k rozpočtu na finanční rok 2023-24, který přednesla Nirmala Sitharamanová, indická ministryně financí nezmínila žádné reformy ani politiku pro kryptoměnová aktiva. Sitharamanová i další vládní představitelé však zdůraznili potřebu jednotného přístupu k regulaci kryptoměn v souladu s celosvětovými politikami, aby se uživatelům kryptoměn v zemi poskytly jasné pokyny.