Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Společnosti Immersve a Mastercard uzavřely partnerství, které uživatelům umožňuje provádět kryptografické platby v digitálním, fyzickém a metaverzálním světě. Platební protokol bude k vypořádání transakcí v síti Mastercard využívat tokeny USD Coin (USDC), stablecoin krytý americkým dolarem, který vydává společnost Circle. Peněženky Web3 a decentralizované finanční protokoly (DeFi) se mohou integrovat do rozhraní API a chytrých smluv Immersve a provádět transakce kdekoli, kde je přijímána karta Mastercard. Podle Jeroma Fauryho, generálního ředitele společnosti Immersve, je tato spolupráce krokem k mainstreamovému přijetí peněženek web3. Společnost Mastercard podpořila řadu partnerství, aby si udržela svůj význam v kryptografickém ekosystému, například spolupráci s kryptografickou burzou Binance na zavedení předplacené karty v Latinské Americe. Tato karta umožňuje v Brazílii převody kryptoměn v reálném čase na 14 tokenů a nabízí až 8% cash back v kryptoměnách při způsobilých nákupech a nulové poplatky při některých výběrech z bankomatů.

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.