Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mastercard a Binance Spojují Síly pro Uvedení Kryptokarty na Trh v Brazílii

Mastercard a Binance Spojují Síly pro Uvedení Kryptokarty na Trh v Brazílii

Mastercard, největší světový gigant v oblasti kreditních karet, uzavřel partnerství s Binance, největší světovou kryptoměnovou burzou, s cílem uvést na trh předplacenou kryptokartu v Latinské Americe. Karta Binance je v současné době ve fázi beta testování a v Brazílii bude k dispozici v následujících týdnech. Tato karta umožní stávajícím i novým uživatelům Binance v Brazílii s platnými národními průkazy totožnosti nakupovat a platit účty kryptoaktivy. Podle generálního ředitele společnosti Binance pro Brazílii Guilhermeho Nazara se jedná o „významný krok v podpoře širšího využívání kryptografických technologií a jejich globálního přijetí“. Karta umožní převod 14 kryptoaktiv na fiat v reálném čase v místě prodeje a nabídne až 8% cashback v kryptoměnách při způsobilých nákupech a nulové poplatky při některých výběrech z bankomatů.

Průzkum provedený společností Mastercard v roce 2022 ukázal, že 49 % Brazilců provedlo v uplynulém roce alespoň jednu transakci související s kryptoměnami, zatímco celosvětový průměr činí 41 %. V prosinci podepsal prezident Jair Bolsonaro zákon, který legalizuje používání kryptoměn jako platební metody v rámci země. Nová legislativa nelegalizovala Bitcoin jako platidlo, ale zahrnuje mnoho digitálních aktiv pod definici legálních platebních metod. Byl také zaveden licenční režim pro poskytovatele služeb virtuálních aktiv.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.