Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Mark Yusko předpovídá, že snížení ceny bitcoinu na polovinu v roce 2024 povede ke zvýšení ceny

Mark Yusko předpovídá, že snížení ceny bitcoinu na polovinu v roce 2024 povede ke zvýšení ceny

Zakladatel a ředitel společnosti Morgan Creek Mark Yusko se domnívá, že bitcoin (BTC) je uprostřed změny svého trendu, protože se připravuje na půlení v roce 2024. V nedávném rozhovoru pro Crypto Banter Yusko uvádí, že BTC se již možná nachází ve fázi akumulace do strany poté, co se mu podařilo obnovit cenovou úroveň 18 000 USD. Domnívá se také, že BTC se na základě cyklu půlení blíží k novému býčímu trhu. Halving, který snižuje odměny vydávané těžařům Bitcoinu na polovinu, má proběhnout v březnu 2024 a Yusko se domnívá, že tato událost „zaručuje“, že cena vlajkového kryptoaktivního aktiva poroste.

Yusko vysvětluje, že Bitcoin byl dokonale navržen a je nejvýkonnějším superpočítačem na světě. Je přesvědčen, že vlastnit část sítě Bitcoin je to nejdůležitější, co může investor udělat. Je také přesvědčen, že technologie blockchain je evolucí výpočetního výkonu, která probíhá již od 50. let 20. století, a že blockchainy budou nakonec řídit všechno.

Yusko věří, že současná fáze akumulace Bitcoinu do strany vede k půlení v roce 2024 a že půlení zaručí růst ceny aktiva. Je přesvědčen, že technologie blockchain je budoucnost a že vlastnit kus sítě Bitcoin je to nejdůležitější, co může investor udělat.