Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Marathon Digital Holdings Prodala 1 500 BTC a zvýšila Svou produkci Bitcoinů

Marathon Digital Holdings Prodala 1 500 BTC a zvýšila Svou produkci Bitcoinů

Společnost Marathon Digital Holdings, která se zabývá těžbou kryptoměn a je druhým největším veřejně obchodovaným držitelem bitcoinů, prodala v lednu 1 500 BTC v hodnotě 35,3 milionu USD. Viceprezident společnosti Marathon pro firemní komunikaci Charlie Schumacher upřesnil, že prodej nebyl způsoben finanční tísní, ale spíše vytvořením „válečné zásoby“ likvidity složené z hotovosti i bitcoinů. K prodeji vedl také nedávný nárůst ceny Bitcoinu, který poprvé od srpna 2022 zaznamenal růst nad úroveň 24 000 dolarů. Navzdory prodeji se společnosti Marathon podařilo zvýšit svůj neomezený objem držených Bitcoinů na 8 090 BTC (189,8 milionu USD). Marathon v lednu také zvýšil svou produkci bitcoinů, když vytěžil 687 BTC, což představuje 45% nárůst oproti předchozímu měsíci. Společnost Marathon od října 2020 neprodala žádný Bitcoin a podařilo se jí tomu vyhnout díky nízkému počtu zaměstnanců (32 osob) a rozumné dlouhodobé finanční strategii. Od začátku roku 2023 také výrazně vzrostla cena akcií firmy, která se zvýšila na 8 USD, což představuje 135% nárůst.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.