Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » LUNC: Konflikty v komunitě a návrhy na obnovení ceny Komunita Terra Luna Classic Bojuje s Konflikty a Návrhy na Obnovení Ceny LUNC

LUNC: Konflikty v komunitě a návrhy na obnovení ceny Komunita Terra Luna Classic Bojuje s Konflikty a Návrhy na Obnovení Ceny LUNC

Cena Terra Luna Classic (LUNC) se za posledních 24 hodin snížila o 3 % a klesla na 0,00016896 USD, zatímco širší trh s kryptoměnami zaznamenal pokles o 0,5 %. Její současná úroveň znamená 7% pokles za týden, přesto LUNC za posledních 30 dní zůstává o 18 % výše, k čemuž částečně přispělo minirekonvalescence trhu a pokračující snahy o snížení nabídky altcoinů. Objem 24hodinového obchodování s LUNC se zvýšil na něco málo přes 70 milionů dolarů, oproti 60 milionům minulý týden.

Komunita Terra Luna Classic je rozdělena v názoru na to, jak nejlépe postupovat dál, a mezi jednotlivými frakcemi panují výčitky a nevraživost. Minulý týden byl podán návrh na ukončení plateb vývojáři Jacobu Gadikianovi, zřejmě za „napadání a pomlouvání validátorů na Luna Classic Blockchain“. Pokud by byl tento návrh přijat, znamenalo by to, že Gadikian se fakticky ocitne na černé listině přispěvatelů do Terra Luna Classic, což by mohlo odradit další vývojáře od přispívání k pokračujícímu vývoji sítě.

Aby se pomohlo obnovit cenu LUNC, byly předloženy návrhy na opětovné stanovení ceny USTC na 1 USD a také na zvýšení interoperability mezi Terra Luna Classic a Cosmos. Kromě toho byly provedeny aktualizace blockchainu Terra Luna Classic, aby bylo možné přidávat whitelisty k jeho nativnímu vypalování daní na řetězci a aby uživatelé mohli dobrovolně vypalovat další LUNC, pokud si to přejí.

Pokud se komunitě podaří zažehnat konflikty a semknout se kolem pozitivních návrhů, je velká šance, že LUNC bude letos svědkem velkých zisků. Pokud bude přijat plán na přegenerování USTC, bude to pravděpodobně znamenat, že dojde k rozsáhlému pálení LUNC, což by mohlo vést k cenám až 0,1 USD, případně i vyšším. Obchodníci však možná raději trochu vyčkají, dokud altcoin nedokončí pokles, protože jeho index relativní síly se v posledních hodinách propadl na 30.