Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Spojené království připravuje půdu pro masové přijetí kryptoměn. Z průzkumu provedeného společností Recap vyplývá, že Londýn stojí na prvním místě v žebříčku měst, která jsou pro podnikání a zakládání nových firem nejlépe připravena na kryptoměny na světě. Studie se zabývala osmi klíčovými údaji, včetně daní, bankomatů, pracovních míst a událostí v oblasti kryptoměn. V Londýně pracuje nejvíce lidí na pracovních pozicích souvisejících s kryptoměnami, což svědčí o vyšším zájmu široké veřejnosti o kryptosystém. Ostatní města však v některých ukazatelích Londýn zastiňují, což posiluje argumenty pro globální přijetí kryptoměn. Bank of England a Ministerstvo financí Jeho Veličenstva zdůraznily potřebu zavést do roku 2030 digitální měnu centrální banky. Zdroje tvrdí, že plán „digitální libry“ má být zaveden do poloviny února, protože v roce 2020 zaznamenala Velká Británie 35% pokles plateb v hotovosti a mincích. Tento vývoj naznačuje, že Velká Británie podniká nezbytné kroky, aby zajistila, že odvětví finančních služeb bude vždy na špici v oblasti technologií a inovací.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.