Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Litecoin, Curve a Bitcoin: Santiment zaznamenal nárůst aktivit velrybích transakcí

Litecoin, Curve a Bitcoin: Santiment zaznamenal nárůst aktivit velrybích transakcí

Podle kryptoanalytické společnosti Santiment zaznamenal Litecoin (LTC) od 9. listopadu, kdy jeho cena klesla pod 50 dolarů, nárůst o 89 %. Tento prudký nárůst je připisován žraločím adresám, které během posledních šesti měsíců nashromáždily token v hodnotě více než 108 milionů dolarů. Tyto adresy, které drží 100-10 000 LTC, přidaly za posledních šest měsíců dalších 1,15 milionu mincí, což představuje nárůst o 4,92 %.

Společnost Santiment také zaznamenala nárůst aktivity velrybích transakcí u tokenu Curve (CRV), který je správním tokenem decentralizované burzy Curve Finance. Whale transakce prudce vzrostly, což ukazuje na zvýšenou angažovanost velkých držitelů, zatímco malí a střední držitelé stagnovali.

A konečně, podle společnosti Santiment byl u Bitcoinu (BTC) zaznamenán největší poměr ziskových a ztrátových transakcí od doby před téměř dvěma lety, kdy cena dosáhla 23 920 USD, což signalizuje, že se jeho hodnota bude propadat. Pokud by se ztrátové transakce začaly zvyšovat, signalizovalo by to, že se cena odrazí zpět nahoru.