Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kusama se omluvil za tweet, který vyvolal spekulace mezi členy komunity Shiba Inu, který oznamoval aktualizaci oficiálních webových stránek, ale někteří uživatelé si stěžovali, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.

Kusama se omluvil za tweet, který vyvolal spekulace mezi členy komunity Shiba Inu, který oznamoval aktualizaci oficiálních webových stránek, ale někteří uživatelé si stěžovali, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.

Shytoshi Kusama, hlavní vývojář kryptoměnového projektu Shiba Inu, se jménem týmu omluvil za to, že minulý týden uvedl komunitu v omyl „speciálním odpočtem“ zveřejněným z oficiálního účtu. Tweet vyvolal spekulace a očekávání mezi členy komunity Shiba Inu, kteří si mysleli, že jde o odpočet do nějakého významného oznámení, ale ukázalo se, že jde o aktualizaci oficiálních webových stránek. Kusama poděkoval Trophiasovi, vývojáři Shiba Inu, a jeho týmu, kteří webovou stránku upgradovali, ale někteří uživatelé si přesto stěžují, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios