Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kusama se omluvil za tweet, který vyvolal spekulace mezi členy komunity Shiba Inu, který oznamoval aktualizaci oficiálních webových stránek, ale někteří uživatelé si stěžovali, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.

Kusama se omluvil za tweet, který vyvolal spekulace mezi členy komunity Shiba Inu, který oznamoval aktualizaci oficiálních webových stránek, ale někteří uživatelé si stěžovali, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.

Shytoshi Kusama, hlavní vývojář kryptoměnového projektu Shiba Inu, se jménem týmu omluvil za to, že minulý týden uvedl komunitu v omyl „speciálním odpočtem“ zveřejněným z oficiálního účtu. Tweet vyvolal spekulace a očekávání mezi členy komunity Shiba Inu, kteří si mysleli, že jde o odpočet do nějakého významného oznámení, ale ukázalo se, že jde o aktualizaci oficiálních webových stránek. Kusama poděkoval Trophiasovi, vývojáři Shiba Inu, a jeho týmu, kteří webovou stránku upgradovali, ale někteří uživatelé si přesto stěžují, že vypadá „dost neuspokojivě“ a „dost amatérsky“.