Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptotrh v pozdních hodinách dne zaznamenal výrazný pokles: Vrchní kryptoměny klesly, APT token Aptos 1. vrstvy o 6,5 % a GALA token Gala Games play-to-earn o 5 %.

Kryptotrh v pozdních hodinách dne zaznamenal výrazný pokles: Vrchní kryptoměny klesly, APT token Aptos 1. vrstvy o 6,5 % a GALA token Gala Games play-to-earn o 5 %.

Ether, druhá největší kryptoměna v tržní hodnotě, se oproti středě propadl o 1,8 % a obchoduje se poblíž 1650 USD. Ostatní hlavní kryptoměny v pozdních hodinách také klesaly, přičemž APT, token blockchainu Aptos 1. vrstvy, se propadl o 6,5 %. Jednalo se o výrazný pokles oproti jeho lednovému výkonu, kdy rostl více než kterýkoli jiný token. GALA, token herní platformy Gala Games play-to-earn, rovněž poklesl o 5 %. CoinDesk Market Index, měřítko výkonnosti kryptografického trhu, nedávno klesl o 1,8 %.

Celkově kryptotrh v pozdních hodinách dne zaznamenal výrazný pokles, přičemž hodnota etheru a dalších hlavních kryptoměn klesla. Nejvíce utrpěl APT, token 1. vrstvy blockchainu Aptos, který klesl o 6,5 % a ztratil velkou část pozice, kterou získal v lednu. GALA, token herní platformy Gala Games play-to-earn, také klesl o 5 %. CoinDesk Market Index, měřítko výkonnosti kryptotrhu, tento trend odrážel a klesl o 1,8 %.