Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptoměny začínají týden smíšeně, Bitcoin a Ethereum klesly o méně než 1 %, tradiční trhy mírně klesly, BNB o 0,2 %, Coinbase a Silvergate o 5 % a 3,8 %, Grayscale vrátí až 20 % kapitálu Bitcoin Trust, sbírka NFT Donalda Trumpa dosáhla maxima 6 492 ETH.

Kryptoměny začínají týden smíšeně, Bitcoin a Ethereum klesly o méně než 1 %, tradiční trhy mírně klesly, BNB o 0,2 %, Coinbase a Silvergate o 5 % a 3,8 %, Grayscale vrátí až 20 % kapitálu Bitcoin Trust, sbírka NFT Donalda Trumpa dosáhla maxima 6 492 ETH.

Ceny kryptoměn začaly týden se smíšenými výsledky, přičemž bitcoin i ethereum klesly o méně než 1 %. Tradiční trhy byly také mírně nižší, když indexy S&P 500 a Nasdaq 100 klesly o 0,3 %, resp. 0,5 %. Token BNB společnosti Binance vzrostl o 0,2 %, zatímco Coinbase a Silvergate klesly o 5 %, resp. 3,8 %. Společnost Grayscale oznámila, že plánuje vrátit akcionářům až 20 % kapitálu svého fondu Grayscale Bitcoin Trust v případě, že se jí nepodaří produkt přeměnit na ETF. Kolekce NFT Donalda Trumpa měla v pondělí ráno minimální cenu 290 USD a v sobotu pozdě odpoledne dosáhla maxima 290 USD. Celkový objem dosáhl 6 492 ETH.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, BNB, Ethereum

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo