Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptoměny v Asii klesly kvůli obavám o stabilitu burz a možné recesi; největší ztráty dogecoin po odstoupení Elona Muska; celosvětová tržní kapitalizace klesla o 2,6 %, objem obchodů vzrostl o 47,3 %.

Kryptoměny v Asii klesly kvůli obavám o stabilitu burz a možné recesi; největší ztráty dogecoin po odstoupení Elona Muska; celosvětová tržní kapitalizace klesla o 2,6 %, objem obchodů vzrostl o 47,3 %.

Ceny bitcoinu, etheru a dalších deseti nejprodávanějších kryptoměn v Asii v úterý ráno klesly kvůli obavám o stabilitu kryptoměnových burz a možné globální recesi. Největší ztráty zaznamenal dogecoin, protože Elon Musk zřejmě odstoupí z funkce ředitele Twitter Inc. CEO. Celosvětová tržní kapitalizace kryptoměn za posledních 24 hodin klesla o 2,6 %, zatímco celkový objem obchodů vyskočil o 47,3 %. Americký Federální rezervní systém zvýšil úrokové sazby, což zvýšilo obavy z globální recese, a akcie společnosti Tesla uzavřely na 149,87 USD, což je poprvé za více než dva roky, kdy cena akcií společnosti klesla pod 150 USD. Ceny bitcoinu a etheru se za 24 hodin do 8:00 v Hongkongu snížily o 1,8 %, resp. 1,4 %, zatímco cena dogecoinu se propadla o 19 %. Ztráty zaznamenaly i další kryptoměny, například Cardano a Polygon.