Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptoměny v Asii klesly kvůli obavám o stabilitu burz a možné recesi; největší ztráty dogecoin po odstoupení Elona Muska; celosvětová tržní kapitalizace klesla o 2,6 %, objem obchodů vzrostl o 47,3 %.

Kryptoměny v Asii klesly kvůli obavám o stabilitu burz a možné recesi; největší ztráty dogecoin po odstoupení Elona Muska; celosvětová tržní kapitalizace klesla o 2,6 %, objem obchodů vzrostl o 47,3 %.

Ceny bitcoinu, etheru a dalších deseti nejprodávanějších kryptoměn v Asii v úterý ráno klesly kvůli obavám o stabilitu kryptoměnových burz a možné globální recesi. Největší ztráty zaznamenal dogecoin, protože Elon Musk zřejmě odstoupí z funkce ředitele Twitter Inc. CEO. Celosvětová tržní kapitalizace kryptoměn za posledních 24 hodin klesla o 2,6 %, zatímco celkový objem obchodů vyskočil o 47,3 %. Americký Federální rezervní systém zvýšil úrokové sazby, což zvýšilo obavy z globální recese, a akcie společnosti Tesla uzavřely na 149,87 USD, což je poprvé za více než dva roky, kdy cena akcií společnosti klesla pod 150 USD. Ceny bitcoinu a etheru se za 24 hodin do 8:00 v Hongkongu snížily o 1,8 %, resp. 1,4 %, zatímco cena dogecoinu se propadla o 19 %. Ztráty zaznamenaly i další kryptoměny, například Cardano a Polygon.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Polygon

Zdroj informací

forkast.news ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios