Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptoměny a akciové trhy zaznamenaly pokles obchodování před zasedáním Fedu a technologickými výsledky.

Kryptoměny a akciové trhy zaznamenaly pokles obchodování před zasedáním Fedu a technologickými výsledky.

V úterý ráno v Asii zaznamenaly bitcoin, ether a všech dalších 10 nejprodávanějších kryptoměn, které nejsou stabilní, pokles obchodování, čímž se vymazala většina pondělních zisků. Následoval tak noční pokles na amerických akciových trzích, když se zdálo, že obchodníci vybírají zisky před zasedáním Federálního rezervního systému o sazbách, které se uskuteční tento týden, a před řadou technologických výsledků. V čele poražených byla společnost Solana, která klesla o 8,1 % na 23,91 USD, což představuje 1,8% pokles od minulého úterý. Cardano se propadlo o 6,3 % na 0,37 USD, což představuje týdenní ztrátu 1 %. Dogecoin snížil své ztráty na základě zpráv, že šéf Twitter Inc Elon Musk chce přidat platební systémy na platformu sociálních médií, jejichž je známým fanouškem. Očekává se, že Fed zvýší úrokové sazby o 25 bazických bodů, což je menší zvýšení než zvýšení o 50 nebo 75 bazických bodů od loňského března. Důvodem je snaha zpomalit tempo inflace, která se v prosinci snížila. Investoři se také připravují na oznámení výsledků hospodaření technologických lídrů v tomto týdnu, včetně společností Apple Inc, Amazon.com Inc a Alphabet Inc, mateřské společnosti Google. V pátek budou také zveřejněny údaje o mzdách mimo zemědělský sektor.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Solana

Zdroj informací

forkast.news ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.