Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptoměnové trhy zažívají prudký nárůst aktivit díky institucionálním investorům, podnikům a drobným investorům.

Kryptoměnové trhy zažívají prudký nárůst aktivit díky institucionálním investorům, podnikům a drobným investorům.

Kryptoměnové trhy zažívají v posledních týdnech prudký nárůst aktivity. Cena bitcoinu, největší světové kryptoměny, vzrostla na více než 9 000 dolarů, což je úroveň, která nebyla zaznamenána od začátku roku 2018. Ethereum, druhá největší kryptoměna, rovněž zaznamenalo nárůst ceny na více než 200 dolarů, což je úroveň nevídaná od poloviny roku 2018. Výrazný nárůst cen zaznamenaly i další menší kryptoměny. Tento prudký nárůst aktivity je přičítán řadě faktorů, včetně zvýšené poptávky ze strany institucionálních investorů, většího přijetí ze strany podniků a zvýšeného zájmu drobných investorů.

Trhy s kryptoměnami zažívají v posledních týdnech prudký nárůst aktivity. Cena bitcoinu, největší světové kryptoměny, vzrostla na více než 9 000 dolarů, což je úroveň, která nebyla zaznamenána od začátku roku 2018. Ethereum, druhá největší kryptoměna, rovněž zaznamenalo nárůst ceny na více než 200 dolarů, což je úroveň nevídaná od poloviny roku 2018. Výrazný nárůst cen zaznamenaly také menší kryptoměny. Tento prudký nárůst aktivity je přičítán zvýšené poptávce ze strany institucionálních investorů, většímu přijetí ze strany podniků a zvýšenému zájmu drobných investorů. Institucionální investoři skupují velké množství bitcoinů a etherea, což zvyšuje ceny těchto dvou kryptoměn. Podniky stále častěji přijímají kryptoměny jako platební metodu, což rovněž přispělo k nárůstu aktivity. A konečně drobní investoři projevují o kryptoměny stále větší zájem, což dále zvyšuje ceny kryptoměn.