Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kryptografické platby na platformách elektronického obchodování v roce 2022 zažívají rozmach: 927 294 plateb pomocí Bitcoinů, Etherea, Tetheru, Cardana a Binance Coin.

Kryptografické platby na platformách elektronického obchodování v roce 2022 zažívají rozmach: 927 294 plateb pomocí Bitcoinů, Etherea, Tetheru, Cardana a Binance Coin.

Navzdory medvědímu trhu v kryptografickém sektoru zažívají kryptografické platby na platformách elektronického obchodování v roce 2022 rozmach. Podle zprávy zpracovatele plateb Coingate lidé v tomto období utratili celkem 927 294 plateb pomocí Bitcoinů (BTC), Etherea (ETH), Tetheru (USDT), Cardana (ADA) a Binance Coin (BNB). To je 63% nárůst oproti předchozímu roku, což je 2,7násobek ročního průměru. Bitcoin stále zůstává nejoblíbenějším způsobem kryptografických plateb, který představuje přibližně 48 % všech zpracovaných transakcí. Na popularitě získává také Cardano (ADA), které představuje 1,1 % všech transakcí.

Zpráva rovněž uvádí, že došlo k výraznému nárůstu přijetí sítě Bitcoin Lightning Network, jejíž kapacita v BTC se za rok zdvojnásobila a zvýšil se i počet uzlů. Tento trend bude pravděpodobně pokračovat i v budoucnu, protože stále více lidí přijímá kryptografické platby kvůli úsporám nákladů, funkcím ochrany soukromí a bezpečnosti, které nabízejí. Svědčí o tom i prudký nárůst počtu nově registrovaných obchodníků v roce 2022.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, BNB, Cardano, Tether, Tron

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios