Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kongresman Brad Sherman: Stojí kryptoměny za ten humbuk?

Kongresman Brad Sherman: Stojí kryptoměny za ten humbuk?

Nedávno se proti kryptoměnám během slyšení vyslovil kongresman Brad Sherman. Kryptoměny jsou podle něj hrozbou pro americký dolar a americkou ekonomiku. Prohlásil, že kryptoměny by měly být zakázány, protože ohrožují postavení amerického dolaru jako světové rezervní měny. Je také přesvědčen, že kryptoměny jsou využívány k usnadnění nezákonných činností a že by měly být regulovány.

Sherman se domnívá, že USA by měly zaujmout tvrdý postoj vůči kryptoměnám, protože představují hrozbu pro americkou ekonomiku. Je přesvědčen, že kryptoměny by měly být zakázány, protože jsou hrozbou pro postavení amerického dolaru jako světové rezervní měny. Domnívá se také, že kryptoměny by měly být regulovány, protože jsou využívány k usnadnění nelegálních aktivit.

Shermanovy komentáře se setkaly s kritikou ze strany kryptoměnové komunity. Mnozí se domnívají, že kryptoměny nepředstavují hrozbu pro americký dolar a že by měly být spíše regulovány než zakázány. Domnívají se také, že kryptoměny lze používat k legitimním účelům a že by neměly být zakázány.