Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Komunita Shiba Inu Žádá Binance o Uvedení Tokenu BONE na Burzu

Komunita Shiba Inu Žádá Binance o Uvedení Tokenu BONE na Burzu

Komunita shiba inu prosazuje své záměry a požadavky prostřednictvím promyšleného marketingu. Jednou z jejich nejúspěšnějších kampaní byla petice s 559 559 podporovateli, která vedla k zařazení shiba inu na seznam Robinhood. Nyní komunita žádá největší světovou kryptoměnovou burzu Binance, aby uvedla na burzu řídicí token decentralizované burzy ShibaSwap, BONE. Petice byla vytvořena na webu Change.org a v době tisku se jí podařilo nasbírat pouze 923 hlasů od podporovatelů.

ShibaSwap je dítětem vývojového týmu Shiba Inu, který založil jeho pseudonymní zakladatel známý jako Ryoshi. BONE je řídicí token pro ShibaSwap, který uživatelům umožňuje hlasovat o důležitých návrzích pro tento protokol. Hlasování probíhá v rámci DOGGY DAO, decentralizované autonomní organizace (DAO) ShibaSwapu. Čím více BONE uživatel vlastní, tím větší váhu má jeho hlas v těchto budoucích snahách. BONE má 250 000 000 tokenů a bude také sloužit k placení poplatků za plyn v Shibariu, řešení Shiba Inu na druhé vrstvě.

Komunita Shiba Inu žádá Binance, aby byla jednou z prvních velkých burz, která token BONE uvede na burzu. V současné době pochází největší objem obchodů s tokenem BONE z decentralizované burzy Uniswap, následované burzou Bitget, jedinou významnou centralizovanou burzou, která již token uvedla na burzu. V době tisku se cena SHIB nacházela na úrovni 0,00001231 USD a na jednodenním grafu opět odmítla zónu odporu mezi 0,00001250 a 0,000013 USD.

Komunita Shiba Inu prosazuje, aby Binance uvedla na burzu token pro správu decentralizované burzy ShibaSwap, BONE. Petice byla vytvořena na Change.org a v době tisku se jí podařilo nasbírat pouze 923 hlasů od příznivců. BONE je governance token pro ShibaSwap, který umožňuje uživatelům hlasovat o důležitých návrzích pro protokol. Má 250 000 000 tokenů a bude také sloužit k placení poplatků za plyn v Shibariu, řešení Shiba Inu na druhé vrstvě. Komunita Shiba Inu žádá Binance, aby se stala jednou z prvních velkých burz, na které bude token BONE kótován. V současné době pochází největší objem obchodů s tokenem BONE z decentralizované burzy Uniswap, následované burzou Bitget, jedinou významnou centralizovanou burzou, která již token uvedla na burzu. V době tisku se cena SHIB pohybovala na úrovni 0,00001231 USD.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Uniswap

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.