Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Komunita shiba inu očekává spuštění protokolu Shibarium: Vývojový tým v neděli 15. ledna v příspěvku na svém blogu poprvé představil protokol Shibarium, který komunita Shiba Inu netrpělivě očekává.

Komunita shiba inu očekává spuštění protokolu Shibarium: Vývojový tým v neděli 15. ledna v příspěvku na svém blogu poprvé představil protokol Shibarium, který komunita Shiba Inu netrpělivě očekává.

Komunita tokenů Shiba Inu (SHIB) netrpělivě očekávala spuštění protokolu Shibarium. V neděli 15. ledna tým stojící za Shibarium zveřejnil blog, ve kterém komunitě poskytl první pohled na protokol. Na blogu se uvádělo, že se tým „blíží k finálním úpravám betaverze Shibarium a jejímu brzkému spuštění“, a požádal armádu SHIB o trpělivost, protože postupné uvolňování není otázkou času, ale otázkou správného vývoje Shibarium a jeho zodpovědného zavedení. Anonymní vývojář Shiba Inu Shytoshi Kusama přirovnal Shibarium k borovici, která by měla oživit ekosystém Shiba Inu a poskytnout vývojářům a komunitě Shib širokou škálu funkcí.

Shibarium bylo poprvé navrženo v květnu 2022 a jeho cílem je transformovat a zlepšit zkušenosti investorů v ekosystému Shiba tím, že poskytne vyšší rychlost transakcí, sníží náklady, umožní škálování projektů a zavede mosty pro jiné blockchainy. Zavede také nové mechanismy spalování SHIB, které pomohou snížit vysokou nabídku tokenu. BONE bude fungovat jako nativní token vybraný k placení za plynové transakce a odměňování validátorů v rámci protokolu Shibarium. Za každou transakci provedenou pomocí tokenu BONE budou tokeny SHIB zničeny, což v průběhu času efektivně sníží nabídku tokenu v oběhu. Nadcházející spuštění podnítilo investory, kteří věří, že Shibarium způsobí revoluci v ekosystému a vyžene cenu SHIB na 0,001 USD.