Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Komunita shiba inu očekává spuštění protokolu Shibarium: Vývojový tým v neděli 15. ledna v příspěvku na svém blogu poprvé představil protokol Shibarium, který komunita Shiba Inu netrpělivě očekává.

Komunita shiba inu očekává spuštění protokolu Shibarium: Vývojový tým v neděli 15. ledna v příspěvku na svém blogu poprvé představil protokol Shibarium, který komunita Shiba Inu netrpělivě očekává.

Komunita tokenů Shiba Inu (SHIB) netrpělivě očekávala spuštění protokolu Shibarium. V neděli 15. ledna tým stojící za Shibarium zveřejnil blog, ve kterém komunitě poskytl první pohled na protokol. Na blogu se uvádělo, že se tým „blíží k finálním úpravám betaverze Shibarium a jejímu brzkému spuštění“, a požádal armádu SHIB o trpělivost, protože postupné uvolňování není otázkou času, ale otázkou správného vývoje Shibarium a jeho zodpovědného zavedení. Anonymní vývojář Shiba Inu Shytoshi Kusama přirovnal Shibarium k borovici, která by měla oživit ekosystém Shiba Inu a poskytnout vývojářům a komunitě Shib širokou škálu funkcí.

Shibarium bylo poprvé navrženo v květnu 2022 a jeho cílem je transformovat a zlepšit zkušenosti investorů v ekosystému Shiba tím, že poskytne vyšší rychlost transakcí, sníží náklady, umožní škálování projektů a zavede mosty pro jiné blockchainy. Zavede také nové mechanismy spalování SHIB, které pomohou snížit vysokou nabídku tokenu. BONE bude fungovat jako nativní token vybraný k placení za plynové transakce a odměňování validátorů v rámci protokolu Shibarium. Za každou transakci provedenou pomocí tokenu BONE budou tokeny SHIB zničeny, což v průběhu času efektivně sníží nabídku tokenu v oběhu. Nadcházející spuštění podnítilo investory, kteří věří, že Shibarium způsobí revoluci v ekosystému a vyžene cenu SHIB na 0,001 USD.

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios