Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Komunita Cardano očekává valentýnský upgrade, který zvýší bezpečnost a interoperabilitu

Komunita Cardano očekává valentýnský upgrade, který zvýší bezpečnost a interoperabilitu

Komunita Cardano netrpělivě očekává valentýnský upgrade (SECP), který má být v mainnetu spuštěn 14. února 2023. Upgrade má dále zvýšit bezpečnost a interoperabilitu sítě Cardano, konkrétně pro vývoj DApp napříč řetězci s Plutusem. To umožní vývojářům vytvářet decentralizované aplikace, které mohou bezpečně komunikovat s jinými blockchainovými sítěmi, což povede k novým příležitostem pro inovace a růst. Společnost Input Output Global (IOG) úzce spolupracuje s burzami, provozovateli staking poolů (SPO) a vývojáři DApp/nástrojů, aby zajistila hladký přechod na nový upgrade.

V příspěvku na blogu zveřejněném 19. ledna 2023 se Tim Harrison, viceprezident pro komunitu a ekosystém ve společnosti IOG, zabýval významem kryptografie v prostředí blockchainu a různými metodami kryptografického podpisu používanými v různých blockchainech. Pro řešení problému ověřování podpisů z jiných blockchainů přidala společnost IOG do systému Plutus nové vestavěné funkce podporující podpisy ECDSA a Schnorr. To vývojářům usnadní vytváření aplikací napříč řetězci a zajistí nejvyšší úroveň zabezpečení.

Upgrade Valentine je pro komunitu Cardano vzrušující událostí, protože otevře nové možnosti pro inovace a růst. Díky přidaným funkcím zabezpečení a interoperability budou moci vývojáři vytvářet bezpečnější a spolehlivější decentralizované aplikace, které mohou spolupracovat s jinými blockchainovými sítěmi.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.