Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Kazašskí zákonodárci schválili nové zákony o těžbě Bitcoinu

Kazašskí zákonodárci schválili nové zákony o těžbě Bitcoinu

Kazachstán se stal jedním z prvních zemí, které přijaly zákony týkající se těžby Bitcoinu. Nové zákony, které byly schváleny parlamentem, mají za cíl regulovat těžbu Bitcoinu a dalších kryptoměn. Zákony také stanoví, že každý, kdo se chce účastnit těžby, musí získat licenci od státního orgánu.

Zákony také stanoví, že těžaři musí zaplatit daň za každou transakci, kterou provedou. Tato daň bude záviset na tom, jakou kryptoměnu těží. Zákony také stanoví, že těžaři musí zaplatit poplatek za každou transakci, kterou provedou.

Kazachstán se tak stává jednou z prvních zemí, které přijaly zákony týkající se těžby Bitcoinu. Nové zákony mají za cíl regulovat těžbu Bitcoinu a dalších kryptoměn, a tím pomoci vytvořit bezpečné a regulované prostředí pro těžaře. To by mohlo přilákat více těžařů do Kazachstánu a pomoci rozvíjet tamní kryptoměnovou ekonomiku.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn