Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Jste připraveni otestovat ZK-EVM? Vyzkoušejte soukromou betaverzi testovací sítě společnosti Consensys!

Jste připraveni otestovat ZK-EVM? Vyzkoušejte soukromou betaverzi testovací sítě společnosti Consensys!

Společnost Consensys, která se zabývá blockchainovou technologií, spustila soukromou beta verzi testnetu s názvem ZK-EVM. Tento testnet je navržen tak, aby umožnil vývojářům vytvářet a testovat aplikace na platformě Ethereum. Je poháněn technologií zk-SNARKs, která zachovává soukromí. Tato technologie umožňuje uživatelům ověřovat transakce bez odhalení příslušných dat. Díky tomu je možné udržet data v bezpečí a soukromí. Testnet také podporuje chytré kontrakty, což jsou programy, které lze použít k automatizaci transakcí a dalších procesů.

Testnet ZK-EVM je otevřen vývojářům, kteří mají zájem o vytváření aplikací na platformě Ethereum. Je otevřen také těm, kteří chtějí tuto technologii testovat a vyhodnocovat. Testnet je v současné době v rané fázi a očekává se, že bude v blízké budoucnosti zpřístupněn veřejnosti. Společnost Consensys pracuje také na dalších projektech souvisejících s Ethereem, například na upgradu Ethereum 2.0.

Spuštění testnetu ZK-EVM je důležitým krokem ve vývoji Etherea. Pomůže vývojářům vytvářet a testovat aplikace na platformě a také přispěje k většímu zabezpečení a soukromí platformy. Jedná se o vzrušující vývoj pro komunitu Ethereum a pro celé odvětví blockchainu.