Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » John Ray obviněn bahamským regulačním orgánem z nepravdivých údajů: Je FTX v problémech?

John Ray obviněn bahamským regulačním orgánem z nepravdivých údajů: Je FTX v problémech?

Bahamská komise pro cenné papíry nedávno obvinila Johna Raye, generálního ředitele společnosti FTX, z nepravdivých prohlášení. Komise obvinila Raye z nepravdivých prohlášení o činnosti společnosti a její schopnosti nabízet služby na Bahamách. Komise rovněž obvinila Raye, že nezveřejnil některé informace o činnosti společnosti. Společnost Ray obvinění odmítla a uvedla, že FTX plně dodržuje bahamské předpisy. Uvedl také, že společnost je s Komisí v kontaktu a pracuje na vyřešení problému.

Komise uvedla, že obvinění bere vážně a celou záležitost vyšetřuje. Rovněž uvedla, že pokud zjistí, že Ray učinil nepravdivá prohlášení nebo nezveřejnil určité informace, přijme příslušná opatření. Komise rovněž varovala investory, aby byli při investování do FTX obezřetní a aby si byli vědomi souvisejících rizik.

Obvinění vznesená proti Rayovi a FTX vyvolala mezi investory a kryptoměnovou komunitou určité obavy. Komise uvedla, že se snaží zajistit ochranu investorů a to, aby společnosti fungovaly v souladu s předpisy. V tuto chvíli není jasné, jaké kroky Komise podnikne, pokud zjistí, že Ray učinil nepravdivá prohlášení nebo nezveřejnil určité informace.