Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Je krypto sázky v Hongkongu nechráněné? Zjistěte to nyní!

Je krypto sázky v Hongkongu nechráněné? Zjistěte to nyní!

Spořicí a sázkové produkty spojené s kryptoměnami nejsou chráněny hongkongským finančním regulátorem, Komisí pro cenné papíry a futures (SFC). SFC vydala prohlášení, v němž investory varuje před riziky investic do produktů souvisejících s kryptoměnami. Upozornila, že tyto produkty nepodléhají stejným regulačním ochranným opatřením jako jiné investice a že investoři by měli být při zvažování investic do nich obezřetní.

SFC rovněž upozornila, že investoři by si měli být vědomi možnosti podvodu a dalších rizik spojených s investováním do produktů souvisejících s kryptoměnami. Vyzvala investory, aby si udělali vlastní průzkum a byli si vědomi možnosti ztrát. Upozornili také, že investoři by si měli být vědomi možnosti manipulace s trhem a dalších rizik spojených s investováním do produktů souvisejících s kryptoměnami.

Na závěr SFC varovala investory, aby si byli vědomi rizik spojených s investováním do produktů souvisejících s kryptoměnami. Vyzvala investory, aby si udělali vlastní průzkum a byli si vědomi možnosti ztrát. Upozornili také investory, aby si byli vědomi možnosti manipulace s trhem a dalších rizik spojených s investováním do produktů souvisejících s kryptoměnami.