Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Investujte do budoucnosti: Ethereum a Stellar Blockchain Funds společnosti WisdomTree

Investujte do budoucnosti: Ethereum a Stellar Blockchain Funds společnosti WisdomTree

Společnost WisdomTree, která poskytuje finanční služby, nedávno uvedla na trh dva nové fondy využívající technologii blockchain. Fondy jsou navrženy tak, aby investorům poskytly expozici vůči trhu kryptoměn. Fondy budou pohánět Ethereum a Stellar, dvě nejoblíbenější kryptoměny. Ethereum je decentralizovaná platforma, na které běží chytré kontrakty, zatímco Stellar je platební síť, která usnadňuje přeshraniční platby.

Fondy jsou navrženy tak, aby investorům poskytly způsob, jak získat expozici na trhu kryptoměn, aniž by museli nakupovat podkladová aktiva. Spravovat je bude společnost WisdomTree a budou k dispozici investorům v USA a Evropě. Fondy budou obchodovány na burze NYSE Arca a budou k dispozici investorům v USA a Evropě.

Fondy jsou navrženy tak, aby investorům poskytly způsob, jak získat expozici na trhu s kryptoměnami, aniž by museli nakupovat podkladová aktiva. Spravovat je bude společnost WisdomTree a budou dostupné investorům v USA a Evropě. Fondy budou obchodovány na burze NYSE Arca a budou dostupné investorům v USA a Evropě.

Spuštění těchto fondů je pro trh s kryptoměnami významným krokem vpřed, protože investorům poskytuje způsob, jak získat expozici na trhu, aniž by museli nakupovat podkladová aktiva. To by mohlo trh otevřít širšímu okruhu investorů a vést ke zvýšení likvidity a cenové stability.