Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Investoři čekají na verdikt v právním sporu mezi společnostmi Ripple a SEC: Co to znamená pro XRP?

Investoři čekají na verdikt v právním sporu mezi společnostmi Ripple a SEC: Co to znamená pro XRP?

Důvěra investorů v XRP je v současné době v rukou kryptotrhu, protože čekají na verdikt v právním sporu mezi společností Ripple a Komisí pro cenné papíry (SEC). Od začátku roku 2023 se XRP nachází v rostoucím trendu, ale medvědí trend by se mohl obnovit, pokud ceny XRP klesnou pod úroveň podpory 0,40 USD. To by mohlo způsobit pokles ceny XRP na 0,36 USD. Na druhou stranu, pokud se kupujícím podaří překonat hladinu odporu na úrovni 0,42 USD, mohla by cena XRP vzrůst až na 0,45 USD. V současné době se XRP obchoduje za 0,4072 USD, což znamená pokles o 6,07 % za posledních 24 hodin a o 10,17 % za předchozích sedm dní.

Postoj SEC ve věci SEC v. Ripple a dokumenty týkající se projevu Williama Hinmana mohou určit, který regulační subjekt bude vládnout oblasti digitálních aktiv. Rozsudek ve prospěch žalovaných by mohl vyžadovat, aby SEC jednala o vyrovnání nebo riskovala zveřejnění materiálů souvisejících s projevem. Dne 25. ledna nastal v případu nečekaný zvrat poté, co byla odhalena žádost společnosti Ripple o podání odporu proti předchozímu podání „investičního bankéře – deklaranta“, který si přeje zachovat důvěrnost svých informací.

Investoři musí sledovat aktuální vývoj ohledně žaloby SEC proti společnosti Ripple. Pokud nedojde k žádným aktualizacím, bude pravděpodobně rozhodující směr vývoje trhu s kryptoměnami jako celku. Hlavními hybateli budou i nadále aktualizace FTX a Genesis. Dne 27. ledna se pozornost zaměří na ekonomické statistiky ze Spojených států, jako je inflace, osobní výdaje a osobní příjmy. Index NASDAQ a trh s kryptoměnami by mohly utrpět, pokud se zvýší spotřebitelské výdaje i inflace.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token, XRP (Ripple)

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

finbold.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.