Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Integrace Chainlink PoR do platformy Aave na Avalanche Blockchain zvyšuje transparentnost a ověřitelnost fondů likvidity.

Integrace Chainlink PoR do platformy Aave na Avalanche Blockchain zvyšuje transparentnost a ověřitelnost fondů likvidity.

Funkce Proof of Reserve (PoR) společnosti Chainlink byla integrována do výpůjční platformy Aave na blockchainu Avalanche. Tato integrace, vedená vývojářskou firmou BGD Labs, která se zaměřuje na ekosystém Aave, zajistí transparentnost a ověření finančního stavu poolů likvidity na platformě Aave založené na Avalanche přímo v řetězci. Tyto pooly obsahují zabalené tokeny, jako jsou AAVE.e, DAI.e, LINK.e, WBTC.e a WETH.e. Zabalené tokeny vznikají uzamčením určitého množství tokenů a vydáním ekvivalentního počtu tokenů na platformě Avalanche. Integrace Chainlink PoR umožní uživatelům ověřit, zda jsou trhy Aave zajištěny, a snížit rizika používání zabalených tokenů tím, že poskytne automatizované datové kanály na řetězci. Podle Stani Kulechova, zakladatele a generálního ředitele společností Aave, tato integrace zvýší transparentnost a ověřitelnost trhu Aave na Avalanche a pomůže vybudovat větší důvěru a jistotu u koncových uživatelů.