Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Integrace Chainlink PoR do platformy Aave na Avalanche Blockchain zvyšuje transparentnost a ověřitelnost fondů likvidity.

Integrace Chainlink PoR do platformy Aave na Avalanche Blockchain zvyšuje transparentnost a ověřitelnost fondů likvidity.

Funkce Proof of Reserve (PoR) společnosti Chainlink byla integrována do výpůjční platformy Aave na blockchainu Avalanche. Tato integrace, vedená vývojářskou firmou BGD Labs, která se zaměřuje na ekosystém Aave, zajistí transparentnost a ověření finančního stavu poolů likvidity na platformě Aave založené na Avalanche přímo v řetězci. Tyto pooly obsahují zabalené tokeny, jako jsou AAVE.e, DAI.e, LINK.e, WBTC.e a WETH.e. Zabalené tokeny vznikají uzamčením určitého množství tokenů a vydáním ekvivalentního počtu tokenů na platformě Avalanche. Integrace Chainlink PoR umožní uživatelům ověřit, zda jsou trhy Aave zajištěny, a snížit rizika používání zabalených tokenů tím, že poskytne automatizované datové kanály na řetězci. Podle Stani Kulechova, zakladatele a generálního ředitele společností Aave, tato integrace zvýší transparentnost a ověřitelnost trhu Aave na Avalanche a pomůže vybudovat větší důvěru a jistotu u koncových uživatelů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Aave, Avalanche, Chainlink, Dai, LINK, Reserve

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.